!Reeglid

Kampaania “Minu Hot Wheels linn” reeglid

Ehita oma Hot Wheels linn!
Tee oma Hot Wheels linnast pilt ja lae üles meie kampaanialehele rimonne.ee/hotwheels ja võid võita ülivinge Hot Wheelsi supergaraazi ja muid auhindu.
Kampaania periood: 21.10 – 31.12.2018

Kuidas kampaanias osaleda:
1. Kampaanias osalemiseks tuleb registreerida ennast kasutajaks lehel www.rimonne.ee/hotwheels. Lisage lapsevanema või hooldaja nimi, e-maili aadress, telefoninumber, lapse nimi ja e-maili aadress.
2. Peale kasutajaks registreerimist saate üles laadida pildi oma Hot Wheelsi linnast. Pildi pealkirja palun lisada oma Hot Wheels linna nimi.
3. Kõik üleslaetud pildid vaadatakse üle administraatori poolt viie tööpäeva jooksul, enne kui need avaldatakse kampaania galeriis. Korraldajal on õigus avaldada kõik kampaaniasse saadetud pildid.
4. Laadides pildi üles kampaania lehele kinnitab osaleja pildi omandiõigusi ehk pildi kuuluvust talle.
5. Kui pildid on avaldatud galeriis, osalevad pildid ka hääletamisel. Selleks, et anda hääl mõne pildi poolt, ei pea olema registreeritud lehe kasutajaks. Enim “meeldimisi” saanud pilt saab kampaania lõppedes eriauhinna.
6. Kampaania periood kestab kuni 31.detsember 2018. Kampaania lõppedes loosime välja kõiki osalejate vahel peaauhinnaks 3 Hot Wheels Supergaraazi (FTB69). Võitja nimed ja pildid avaldatakse kodulehel ja nendega võetakse telefoni või emaili teel.
7. Lisaks valib žürii kampaania lõppedes kõigi piltide hulgast välja 3 võitjat, kes saavad eriauhinna (FNB20). Võitjad avalikustatakse hiljemalt 4.01.2019.
8. Võitja vanema või hooldajaga võetakse ühendust e-maili ja telefoni teel. Võidust teavitavale e- mailile peab vastama viie kalendripäeva jooksul, lisades oma aadressi, et identifitseerida võitjat ja toimetada kätte auhind. Juhul, kui viie kalendripäeva jooksul e-mailile vastust ei tule, antakse auhind järgmisele osalejale.
9. Kui auhindade võitjad on selgunud, on korraldajal õigus avaldada võitjate pildid koos võitja nimega kampaania lehel.
10. Kampaania korraldaja on Rimonne Baltic OÜ, e-mail info@rimonne.ee.